HUBRISONE NEDİR?

HubrisOne, kripto para birimi ve bankacılık sektörü arasındaki dinamizmi tamamen değiştirecek yenilikçi bir proje ve bir mobil uygulama. Şu anda, geleneksel bankacılık kullanıcıları ve kripto para birimi kullanıcıları arasında neredeyse hiç güven bulunmamaktadır. Sebebine gelirsek belki Bitcoin’in kirli geçmişi olabilir.

Geleneksel bankacılık sektörünü kripto para birimi ile birleştirmeyi, kullanımı ve anlaşılmayı kolaylaştırmayı, açık, dürüst ve tamamen güvenilir bir altyapı yoluyla kitlelere sunmayı planlamaktalardır. HubrisOne uygulamasında kullanılabilecek Hubris tokenı (HBRS) olarak bilinen fonksiyonel bir tokenı ve maliyeti korurken, aynı zamanda fonları transfer etmek, platforma erişim kazanmak, indirimler ve HubrisOne banka kartları ile birlikte bir ödeme yöntemi.

Misyon

Hubrisone misyonu, finans ve bankacılığın eski dünyası ile yeni kripto para dünyaları arasındaki bağlantıyı sağlamaktır. Yeni, güvenli, düzenlenmiş ve kullanıcı dostu bir şekilde. HubrisOne ile sıradan insanların ellerine blok zincir ve kripto paraları getiriyorlar.

HubrisOne’nin Faydaları

HubrisOne, bankacılık dünyasının yeni kripto para dünyasına bağlanması için tasarlandı ve tasarlandı. HubrisOne’un kullanıcılarına büyük faydaları var. Aşağıdaki özellikleri sunar:

Dönem izlenebilirliği ve fonların takibi, kullanıcılar bir kez ve transferlerinin en ufak bir noktaya kadar nerede olduğunu fark edebilir.

Uluslararası ödemeler uluslararası bankacılık ödemeleri ağları boyunca yıldız blockchain özelliği mağdur

Daha hızlı ödeme veya SEPA ile transfer edildikten sonra (genellikle 2–4 saat aralıklarla) hızlı talep üzerine ödeme

HubrisOne, fon yönetimi şirketlerini korurken, kullanıcıların yeni ve mevcut portföylerini tek bir çatı altında birleştirmelerine izin verir. Kripto-kazanç endekslerinden eski S & P dünya endeksine ve daha fazlasına, bilgi güdümlü analizler ve analitikler, muazzam bir yatırım finansmanı ürünleri yelpazesi ekleyerek kullanıcılarımız için zenginleştirme yönetimi çözümlerini basitleştiriyoruz:

HubrisOne kontrol hesabınızdan doğrudan para çekebilir veya birkaç saniye içinde para ekleyebilirsiniz.

Üçüncü taraf fonlarına ve servet yöneticisinin mağduriyetine hauteur Token’e erişin.

Token Detayları

Belirteç Adı: Hubris / HBRS

Token Blockchain: ERC20

Sabit Tedarik: 1.000.000.000 (1 Milyar)

Tokenlı Satış Tahsisi: %65 (650M Hubris)

Soft Cap: 900.000 USD

Hard Cap: 10.000.000 USD

Yol Haritası

Fikir & InceptionJuly 12, 2017 Fikir bir yıldan fazla bir süre önce doğmuştu, bunu bir gerçeklik ve ihtiyaç duyulan düzenleyici gereksinimleri yapma olasılığını araştırdılar.

Pazar Araştırması 19 Ekim 2017 Pazar talebini, validasyonu ve piyasadan gelen geri bildirimleri anlamak için birincil ve ikincil araştırmalar gerçekleştirdiler.

Düzenleyici Araştırma ve Kapsam Kasım 22, 2017 HubrisOne’u başarıya ve gerçeğe dönüştürmek için düzenleyici gereklilikleri araştırmamıza yardımcı olmak için üçüncü taraf ortakları araştırdık ve sözleşme imzaladılar.

Uyumlu Kart İş Ortağı Ara 20, 2017 AB’de bulunan üç önemli potansiyel kart ortağı belirledik ve hangisinin bize ve kullanıcılarımıza en uygun seçeneği sunduğunu analiz ettiler.

App UI / UX DesignsJanuary 17, 2018 Ekibe deneyimli ve yetenekli UI / UX tasarımcıları eklediler ve HubrisOne’u gerçeğe bir adım daha yaklaştırmak için fikirler üretmeye başladılar.

IOS WireframeMart 14, 2018 İlk olarak IOS için ve daha sonra Android için tel çerçevelerini tamamlayıp sonlandırdılar. Bu, uygulamanın mock-up’ını oluşturmak için ilk adımları oluşturur.

One-Pager CreatedJuly 26, 2018 Pazardaki tekliflerimizden ve HubrisOne’un çözdüğü sorunlardan tek bir çağrı cihazı oluşturduk. Piyasadan önemli olumlu geri bildirimler aldık.

App Mock-up BuildJuly 26, 2018 HubrisOne’un kullanıcı için nasıl görüneceğini ve nasıl akacağını anlamak için, tel kafes tasarımlarını takip eden uygulama tasarımlarını tamamladılar.

Ödemeler Teknoloji SeçimiAğustos 1, 2018 Derin araştırma ve tartışma, Stellar’ın entegrasyon için blokaj ödeme altyapısına götürdü. Ucuz, güvenli ve anında yerleşim.

U.K. Kart Dağıtıcısı ve PartnerAugust 17, 2018 ile bir araya gelen İngiltere, HubrisOne üretimini ve temassız güvenli banka kartlarının dağıtımını yapacak olan UK kart ve dağıtım ortağı ile buluştu. Fiyatlandırmayı, reklamları, sözleşmeleri, zaman çizelgeleri ve beklentileri tartıştı.

Teknik İnceleme Taslağı TamamlandıAğırlık 18, 2018 İlk Teknik Rapor ve iş modeli, seçilmiş ekip üyelerine ve akran değerlendirmesi için danışmanlara tamamlandı ve dağıtıldı.

Cryptocurrency Venture CapitalistAugust 30, 2018 ile çağrı yap HubrisOne ekibi, ilk kez Londra’da bulunan kripto para birimleri ve blockchain odaklı bir girişim sermayesi şirketi olan Coinsillium’la görüştü. Jeton veya eşitlik satın alma isteği ile.

Şu anda BountyZZ (www.bountyzz.com) ile bir ödül kampanyası yürütmekteler ve son 3 haftaları kalmış durumda. Belirttiklerine göre son 3 hafta neredeyse 3 kat fazla ödül dağıtacaklar ve ödül kampanyası bitiminde de bir airdrop girişimleri olacak. Tabi en güzel yanını söylemedim: Ödemeler haftalık düzenli bir şekilde yapılıyor!

Siz de projeye ya da ödül kampanyasına katılmak için :

Web: https://www.hubrisone.com/

Telegram: https://t.me/HubrisOneOfficial

Announcement — Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5039930.0 — https://bitcointalk.org/index.php?topic=5033971.0SOURCE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here