VolumeMachine

Kriptoya bir şekilde girmiş, yatırım yapmış olan herkesin aşina olduğu ve sık sık duyup kullandığı terimler vardır : Coinin balinası mal topluyor, ayılar marketin düzelmesine izin vermiyor gibi gibi.

Marketteki tüm hareketlerin arkasında balina diye tabir ettiğimiz bu kişi veya grupların olduğunu ve bir altcoinin(veya başka herhangi bir enstrümanın) fiyatının artması için uygun şartların bu kişiler tarafından hazırlandığını herkes bilir. Tahta yapıcılar ortamı hazırlar, coini harekete başlatır ve devamında küçük yatırımcı kitlesini de arkasına alan coin artış gösterir.

Bu durum bu kadar aşikar ise neden biz de bu market makerları takip etmiyoruz? Onlar ne alıyorsa takip edip alalım, artış gelince satalım güzel kazanç sağlayalım, marketteki tüm coinleri takip etmektense çok daha hızlı ve yüksek karlar elde edelim.

Peki bunu nasıl yapabiliriz? Eğer tanıdık bir balina arkadaşınız yoksa bir tahta yapıcıyı bir makerı izlemenizin tek yolu hacimdir. En başta söylediğim gibi bir maker önce malı kendisi toplar, bunun üzerinde saatler veya gün harcar ve alacağını aldıktan sonra hareketi başlatır. Markette gördüğünüz %15–20+ pumpların bir çoğunda hareket bu şekilde gerçekleşir. İşte bizim hacim sistemimiz Volume Machine de bu mal toplamaları fiyat artışlarından önce yakalayarak o coinin dikkatimizi çekmesini sağlar.

Volume Machine 1.5 yıldır üzerinde çalıştığımız, hacim üzerine kurulu bir sistemdir. Belli periyotlarla hacimleri fiyatları kontrol eder, kurduğumuz algoritmalara göre değerlendirmeden geçirir ve şartları sağlayan altcoinleri listeler. Sonrasında listelenen bu altcoinleri kendi oluşturduğumuz puanlama sisteminden de geçirerek listedeki coinlere bir teknik puan üretir ve telegram channelımız üzerinden bize listenin son halini iletir. Biz de listede gelen coinlerin grafiklerini inceleyerek alıp almamaya karar veririz.SOURCE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here