Lala bounty lala için resim sonucu

Bu projeye “mutlu” anlamına gelen LALA Dünya deniyor, dünyadaki yoksullar için mali özgürlüğün, erişilebilirliğin ve mutluluğa destek veriyor. Bu kurum kendisini, çoğu zaman büyük yatırımcılar tarafından göz ardı edilen, 2 milyardan fazla insana değişiklikler yapabilecek biri olarak koruyor; çünkü bu, riske uygun olmadığı düşünülüyor.

Hükümet ve sivil toplum kuruluşlarıyla etkileşim ve blokaj teknolojisi, biyometri ve dağıtılmış kitapların dahil edilmesi yoluyla bu başarıyı elde etmeyi amaçlıyorlar.

LALA World, yatırımcılara 150.000 ETH’ye denk 150 milyon belirteç dağıtma niyetinde. Bu, 1 ETH’nin 1000 LALA belirteçine ulaşacağı tahmin edilmektedir. İşte uzun zamandır beklenen ICO’nun özeti:

 • Satış öncesi satış 25 Kasım’da başlayıp 9 Aralık 2017’de sona eriyor; bu etkinlik katılımcıları sadakat ikramiyesi kazanacaklar.
 • 16 ve 31 Aralık 2017 tarihleri ​​arasında geri bildirim ve düşünce olacak
 • ICO’nun kendisi 5 Ocak 2018’de başlayacak
 • ICO 5 Şubat 2018’de sona erecek
 • ETH, BTC ve diğer kripto para birimleri kabul edilebilir ve işlem sırasında belirteçlere dönüştürülecektir.

ICO ile teklif edilecek 150 milyon göstergeye ek olarak LALA, 100 milyon daha oluşturarak 250 milyona ulaştıracak. Ardından, belirteç aşağıdaki ölçütlere göre dağıtılacaktır:

 • ICO’ya% 60 tahsis edilecek
 • % 15 proje sahipleri ve öncüler içindir.
 • % 10 danışmanlara ve danışmanlara verilecek
 • % 15 rezervte bırakılacak.

ICO’da toplanan fonlar aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanılacaktır:

 • Blok zincirinin entegrasyonu
 • Reklam ve pazarlama
 • İş genişleme
 • Ajans idaresi

Kapsayıcılık fikrini gerçekleştirmek için LALA bir ekosistem olarak bilinen bir platform geliştirdi. Bireyler, LALA torbalarını yaparak ekosisteme erişir ve onu LALA tanımlayıcıları takip eder.

Buradan, aşağıdakileri içeren ekosistem hizmetleri kullanılabilir:

Cüzdan LALA

Bu, LALA ekosisteminin ana modülüdür. Bu, diğer tüm sistem bileşenlerini izleyen bir uygulama biçiminde gelir. İndirildikten sonra, kullanıcılar Fiats ve diğer kripto para birimlerini satın alıp satabilir, faturaları ödeyebilir, para aktarabilir ve diğer geleneksel bankacılık işlemlerini kolayca yönetebilir. Aslında, uygulamalar düzgün işlemler için LALA belirteci kullanır. Bu uygulama, müşterilerin dijital para birimi biçimini dönüştürebildikleri dahili bir exchange bürosuna sahiptir. Geliştiriciler, üçüncü parti sistemlerini entegre etmenize izin veren API’lerin eklenmesiyle de katılıyorum. Sistem kullanıcısı, düzenli kullanıcılar, sürekli uygulama kullanımı için ikramiye aldığından, fark edilmeden gitmez. Buna ek olarak, birçok kuruluşla işbirliği sayesinde,

Kimlik Lalası

Çoğu bankacı olmayan kişi, sorunlarını, kimliğini ispatlayamamadaki önemli bir soruna borçludur. ID LALA sayesinde bu proje, genel kabul gören herkes için benzersiz bir dijital kimlik yaratmayı amaçlıyor. Güvenilirliği artırmak için, tanımlayıcılar fotoğraflar yerine biyometrik fonksiyonları kullanır.

LALA’dan çeviri

M-cüzdan ve kimlik yapılandırıldıktan sonra kullanıcı iyi çalışır. Onaylandıktan sonra emanet ettikleri hizmetlerden bir tanesi LALA’nın devri. Bu hizmet, tokenleri uygun fiyatlarla diğer kullanıcılara aktarmasına olanak tanır. İşaretleyici daha sonra alıcının fiat veya kripto para birimi cinsinden kaldırılabilir.

LALA, ödünç veriyor

Birinci dünyada eşler arası kredi ve mikro krediler standarttır ve kolayca erişilebilir durumdadır. Öte yandan, gelişmekte olan ülkelerdeki insanlara bu durumdan erişmek pek olası değildir, LALA’nın sona ermesi kararlaştırılmıştır. Kredi hizmeti ajansı sayesinde p2p ve mikro kredi uygulamaları ile topluluk düzeyinde krediler sunulmaktadır.

Raporu: http://www.lalaworld.io/whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/MyLaLaWorld
Facebook: https://www.facebook.com/MyLaLaWorld/
Web sitesi: https://lalaworld.io/
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2268691.0

yazar

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1011357
SOURCE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here